Çözümler

Çözümler

OTD – Online Teknik Destek güvenlik çözümleri, kurumların kurumsal güvenlik politikalarını uçtan uca sürdürebilmelerini sağlayan, kurumsal güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilen, mevcut altyapılarının güvenli olup olmadıklarını ölçebilen ve mevcut kurumsal altyapılara entegre edilebilen güncel çözümlerdir.

Teknoloji sayesinde bilgiye erişim daha kolay olup, bilgiye erişim yöntemleri kontrol altına alınarak kısıtlanmalıdır. Kritik verilerinizi çeşitli güvenlik yöntemleri kullanarak paylaşmalı, yetkisiz erişimlere izin vermediğinizden emin olarak, güvenlik seviyenizi belirli periyotlarda bağımsız güvenlik firmalarına penetre ettirmelisiniz. Güvenlik sistemleri her zaman dinamik olmalı ve sürekli geliştirilmelidir. Sürdürülebilir kurumsal güvenlik beklentinizi, güvenlik çözümlerini yakından takip ederek ve bu çözümlere yatırım yaparak sağlayabilirsiniz.

OTD – Online Teknik Destek atıl güvenlik çözümlerini önermediği gibi, yeni güvenlik çözümlerinide yakından takip ederek ve duyurarak ihtiyaçlarınıza uygun güvenlik çözümleri sunabilen bir servis noktası olma hedefindedir. OTD – Online Teknik Destek güvenlik çözümleri 14 alt çözümden oluşmakta olup, bu çözümler, kurumların ihtiyaçlarına ve teknolojinin takibine göre değişkenlik gösterebilir.