İhtiyaç

BTS Sybelle Platformu, her ölçekteki organizasyonun sanallaştırma ihtiyaçlarını karşılayabilen yazılım tabanlı veri merkezi platformudur. Bu platform ile tek bir ara yüzden sanallaştırma, sanal network ve dahili sanal makine yedekleme işlevleri yönetilirken aynı zamanda yazılım tabanlı depolama (software-defined storage) özellikleriyle hiper bütünleşik altyapı opsiyonlu bir açık platform sağlanmaktadır.

BTS Sybelle
BTS SYBELLE
BTS Sybelle SP, yüksek erişilebilirlik (high-availability) kapsamında sistem yöneticilerinin en çok ihtiyaç duydukları verilere modern arayüz ve grafik panelleri aracılığıyla erişim sağlayarak yönetimi kolaylaştırmaktadır.
BTS SYBELLE SDDC PLATFORMU
Her ölçekteki organizasyonun sanallaştırma ihtiyaçlarının kolay yönetilmesini sağlayan sistem sanallaştırma platformudur. HCI Hiper Bütünleşik Platformu; Sunucu, sanallaştırma ve depolama katmanlarının bütünleşik olarak yapılandırıldığı ve kontrol edilebildiği hiper bütünleşik platformudur.
BTS OLYMPOS OTOMASYON PLATFORMU
İşletme, kampüs, veri merkezi ve servis sağlayıcı ağları için üretici bağımsız (multi-vendor) bir monitörleme ve orkestrasyon platformudur.
YAPAY ZEKA & PROGRAMLANABİLİR ALTYAPILAR
Yapay zekanın performansı, belirlenen görevi bir insanın gerçekleştirme performansı ile karşılaştırılarak ölçülür. Bilgisayarların yapay zeka ile insan kapasitesini geçtiği alanlar hali hazırda mevcut olmakla birlikte, bu konuda yapılan çalışmaların artmasıyla yapay zeka sistemleri birçok yeni alanda da insan performansını geride bırakmaktadır.
Faydalar

Donanım Bağımsızlığı

x86_64 mimarideki donanımlarla marka bağımsız olarak uyumluluk

Dağıtık Depolama

Linux tabanlı işletim sistemleri için dağıtık paylaşımlı depolama alanında en çok talep gören gluster ile tam entegrasyon

Dahili Yedekleme

QEMU /KVM Linux işletim sisteminin servis ve özellikleri kullanılarak sanal makine bazlı dahili yedekleme (backup) ve geri dönme (restore) imkanı

Dağıtık Sanal Network Mimari

Sanal makinelerin tutarlı bir ağ yapılanması ile ana bilgisayarlar arasında geçiş yapma imkanı

Yüksek Performans

Linux QEMU/KVM tabanlı hipervizör kullanımıyla yüksek performans ve yüksek erişilebilirlik bir arada


En Çok Merak Edilenler

BTS Sybelle Sanallaştırma Platformu, her ölçekteki organizasyonun sanallaştırma ihtiyaçlarının kolay yönetilmesini sağlayan platformdur. Sybelle Sanallaştırma Platformu ile tek bir ara yüzden sanallaştırma, sanal network ve dahili sanal makine yedekleme işlevleri yönetilirken aynı zamanda yazılım tabanlı depolama (software-defined storage) özellikleriyle hiper bütünleşik altyapı opsiyonlu bir açık platform sağlanmaktadır. Aynı zamanda işletmelere, Sybelle ürünüyle BT giderlerini düşürmek için maliyet avantajı sağlar.
Rekabetin yüksek olduğu ve çok sayıda üreticinin çok sayıda farklı çözümler sunduğu bu alanda, donanıma ve üreticiye bağımlı olma durumu dezavantaj yaratmaktadır. Altyapıda bir genişlemeye gidilme ihtiyacı oluştuğunda, kurumların mevcutta kullandıkları çözümün üreticisi ya da bu çözüm için önceden belirlenmiş olan çok sıkı donanım kriterleri ilerlemeye engel olabilmektedir. Sybelle, size bu aşamada çok farklı donanımları desteklediği için avantaj sağlamaktadır.
Mevcut sistem envanterinin ve altyapı performans kriterlerinin belirlenmesinden sonra optimum tasarım ile altyapı geçişi planlanır. Sybelle ortamı hazır edildikten sonra arayüzden VMware vCenter sunucusuna bağlanıp, sanal makineler Sybelle üzerine dönüştürülür.
BTS tarafından düzenli olarak yayınlanan güncellemeleri internet üzerinden indirip çalışan sunucularınıza bakım zamanlarınızda yükleyebilirsiniz. Böylece ortamınızı güncelliğini koruyabilirsiniz.

Kurulumdan sonra zaman içinde gelişen iş ve kaynak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ortamınıza geniş Sybelle sunucuları ekleyip yapınızı büyütebilirsiniz.

Basic-Standard-Advanced olarak ürünü 3 farklı pakette satın alabilirsiniz. Basic Sürüm: Sanal ortamda ihtiyaç duyacağınız birçok servis, bu sürüm içerisinde size sunulmaktadır. (VM Creation, Live Migration, HA, SAN-iSCSI-Local Storage Support, Network Segmentation (802.1Q), Max.3 Host Cluster). Standart Sürüm: Basic Paket ile gelen tüm özellikleri kapsamasının yanısıra Hyper Converged, VM Backup, VXLAN, Resource Load Balancing, Max.64 Host Cluster). Advanced Sürüm: İlk iki paketteki özelliklere ek olarak Container mimarisinin desteği, bu paket içerisinde sunulmaktadır.
Destek Paketlerinizi; 1, 3 ve 5 yıl süreli satın alabilirsiniz. Kritik ve önemli destek paketleri için "Gold Service Paketi (7x24)", daha az kritik ortamlarınız için "Silver Paket (8x5)" satın alabilirsiniz.
BTS Sybelle Networkümüze Katılın

Yeni Nesil Sanallaştırma ile Yazılım Tabanlı Geleceğe Adım Atın Bize Ulaşın

Kaynaklar

Çözüm Özetleri

Nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz? Tüm çözüm özetleri için kaynaklar sayfamızı ziyaret edin.

BTS Sybelle çözüm özetleri.

DAHA FAZLASI

Teknik Dokümanlar

İlgilendiğiniz ürüne ait teknik dokümanlara ulaşın. BTS Sybelle teknik belgeleri için daha fazlasını öğrenin.

BTS Sybelle teknik dokümanlar.

DAHA FAZLASI

Videolar

BTS Sybelle ürün videoları burada. BTS Sybelle teknik videoları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

BTS Sybelle videoları sizin için derledik.

DAHA FAZLASI