İhtiyaç

Kritik altyapı ve endüstriyel şirketler operasyonel verimliliği artırmak için dijital dönüşüme yatırım yaptıkça, siber riskler önemli ölçüde arttı ve bu da plansız kesinti, olumsuz kurumsal marka algısı ve veri ve güvenlik endişelerine yol açtı. Ağlar hem boyut hem de karmaşıklık açısından büyüdükçe, %100 görünürlüğü sağlamak zor bir iş haline geldi. Günümüzün siber güvenlik stratejileri, bir dizi aktif engelleme ve pasif izleme araçlarıyla hem hat içi (inline) hem de bant dışı (out-of-band) çözümleri birleştirir. Ağ TAP'leri, yaygın olarak kullanılan anahtarlama cihazlarından, SPAN bağlantı yerine AĞ VE GÜVENLİK izleme araçlarına paket görünürlüğünü sağlamak için en iyi uygulamaları sağlar. Tehdit algılama, İzinsiz Giriş algılama sistemleri (IDS) ve adli tıp araçları, ayrıca ağ koruması için kullanılacak araçlar, analiz edeceği eksiksiz paket verilerine bu sayede erişebilirler.

Sektörler
Neden Garland?
Görünürlük henüz paket boyutunda izleme yaparak başlar.
Ağ TAP'leri (test erişim noktası), ağ bütünlüğünü etkilemeden veya bundan ödün vermeden paketleri kopyalayarak ağ trafiğinize erişmenizi, izlemenizi sağlayan donanım aygıtıdır.
Göremediğiniz şeyi güvence altına alamazsınız.
İster ağın ucunda konuşlandırılmış, ister geleneksel bir veri merkezi veya kuruluş içinde konuşlandırılmış olsun, BT güvenliğinin ortak bir teması vardır. "Siber güvenlik araçlarının beslenmesi için eksiksiz paket görünürlüğü"
OT/EKS Görünürlüğü
Network alanınız boyunca ağ TAP'lerini dağıtmak, güvenlik çözümleri için eksiksiz paket görünürlüğü sağlar, çalışma süresini iyileştirir ve SPAN/Mirror noktalarının ortaya çıkardığı paket teslim sorunlarını ortadan kaldırır.
Kör nokta bırakmaz
Kör nokta: ağınızdaki izleme araçlarınızın tespit edemediği, ağdan bağımsız bir bölüm veya cihazdır. Göremediğiniz veya izleyemediğiniz bu alanlariçin, içlerinde neler olduğunu bilmek veya belirli ağ segmentleri arasındaki verileri analiz etmek imkansızdır. Bunu engellemenin en etkili yolu kör nokta bırakmamaktır.
Faydalar

Operasyonel Görünürlük

Ağınızı optimize etmek için Paket kayıplarını önleme

Kör nokta bırakmadan tüm ağınızı İzleme

“Çözüm İçin Görünürlük”

Garland Technology'nin eksiksiz hat içi bypass TAP'leri ve paket aracıları, tüm güvenlik stratejinizi ele alan ilk entegre bypass ailesi ile modern güvenlik yığınlarını basitleştirmek için tasarlanmıştır. Uzak sitelerden, veri merkezinden ve kuruluş içerisinden;

  • Güvenlik çözümleri için eksiksiz paket görünürlüğü sağlar, çalışma süresini iyileştirir ve paket teslim sorunlarını ortadan kaldırır.
  • Kör noktaları ortadan kaldırarak, ağ yoluna etki etmeden ağ izleme verilerini yakalama yeteneği sağlayan bir "görünürlük temeli" oluşturur..
  • Kritik altyapınız üzerinde görünürlük kazanarak siber güvenlik stratejinize görünürlük mimarisi inşa eder.

Garland Ağımıza Katılın

Tüm Kritik Altyapınızın (OT veya BT) Tam Görünürlüğünü elde etmek için bizimle iletişime geçin. Bu çözümlerin ortamınıza nasıl uygulanacağı konusunda bir Tasarım-IT Demosu veya danışmanlık planlayın.

Kaynaklar

Çözüm Özetleri

Nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz ? Tüm çözüm özetleri için kaynaklar sayfamızı ziyaret edin.

GARLAND çözüm özetleri.

DAHA FAZLASI

Teknik Dokümanlar

İlgilendiğiniz ürüne ait teknik dokümanlara ulaşın.GARLAND teknik belgeleri için daha fazlasını öğrenin.

GARLAND teknik dokümanlar.

DAHA FAZLASI

Videolar

GARLAND ürün videoları burada. GARLAND teknik videoları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

GARLAND videoları sizin için derledik.

DAHA FAZLASI

Bize Ulaşın

*İsim:

* Soyisim:

*Şirket:

*Telefon:

*Kurumsal Mail:

*Göreviniz:

*Ülke :

* Sektör:

*Bize Nasıl Ulaştınız?:

*Mesajınız: