FUTURE OF CIO & AWARDS

FUTURE OF CIO & AWARDS ETKİNLİĞİ SONA ERDİ.

OTD BİLİŞİM olarak, 6 Mart’ta gerçekleştirilen  “FUTURE OF CIO & AWARDS” etkinliğine katılım sağlayan tüm firmalara teşekkür ederiz.

Honeywell SCADAfence - Kritik altyapılar ve işletmeler için en kapsamlı BT & OT (EKS) Siber Güvenlik Platformu. Gerçek zamanlı derinlemesine siber istihbarat analizi yaparak; tam görünürlük ve risk azaltma yapar "Pasif NDR".

Garland - %100 güvenli paket görünürlüğü sağlayan gelişmiş TAP ve Network Packet Broker Çözümleri (NPB) ile yeni nesil siber istihbarat ağınızı oluşturun.

BT & OT (EKS) kritik altyapılarınızdaki kör noktaları ortadan kaldırarak mutlak ağ görünürlüğü elde edilmesine olanak tanır.

Salvador - Planlı olmayan kriz durumlarında (doğal afetler, siber saldırılar, donanım arızaları) krizi atlatmak ve fabrika otomasyonunun operasyonel sürekliliğini sürdürmek için yeni nesil en hızlı offline sistem ve veri kurtarma çözümü. "SADECE 30 SANİYE" içinde her şey yeniden yolunda.

✅ SafeBreach - Yeni Nesil BT & OT (EKS) Red-Teaming BAS Platformu. Gelişmiş tatbikatlarla savunma sistemlerinizi güçlendirmek, risklerinizi görünür kılmak ve güvenlik duruşunuzu iyileştirmek için güvenli BT ve OT Siber Saldırı Simülasyonu BAS çözümünden yararlanın. İşletmenin siber güvenlik olgunluk seviyesini sürekli ölçer, iyileştirir ve raporlayarak işletmenin siber güvenlik direncini yükseltmeye odaklanır.

✅ BTS Sybelle SDDC Sanallaştırma Platformu - Yazılım tabanlı depolama, sanal ağ ve dahili sanal makine yedekleme fonksiyonlarının tek bir arayüzden yönetilmesine, kaynakların en verimli şekilde kullanılmasına ve sistem maliyetlerinin en aza indirilmesine olanak sağlayan "Yeni Nesil Sunucu Sanallaştırma Yazılımı Platformu"dur. BTS LABS tarafından geliştirilen ve sistem sanallaştırma, HCI ve konteyner altyapısı sunan Sybelle SDDC Platformu'nun yeni versiyonu ile çoklu kiralama özelliği kullanıma sunuldu.

 

BTS Sybelle HCI Hiper Bütünleşik Platform - Sunucu, sanallaştırma ve depolama katmanlarının entegre olarak yapılandırılıp kontrol edilebildiği hiper bütünleşik platform. Yaygın olarak kullanılan tüm x86_64 mimarilerinde donanım üzerinde depolama katmanını sanallaştırarak dağıtılmış ve yüksek oranda kullanılabilir mimariye sahip, yazılım tabanlı bir depolama kaynağı sunar.

✅ BTS Olympos Otomasyon Platformu - Basit, orta ve karmaşık ağ yapılarında multi-vendor cihaz yönetimini sağlayan yeni nesil bir otomasyon ve orkestrasyon platformudur. Sahip olduğu Gözlemlenebilirlik, Envanter Yönetimi ve Kural Otomasyon modülleriyle tüm altyapının tek bir arayüz üzerinden yönetilebilmesini sağlar. Üreticiye bağımlılığı ortadan kaldıran BTS Olympos, ağ altyapısı üzerinde birçok işlem ve analizin yapılabilmesini mümkün kılarak ağ yöneticilerinin sistem üzerindeki kontrol gücünü arttırır.

SoC Hizmetlerimiz - BT & OT (EKS) Kritik altyapılar ve işletmelere, onPrem olarak verilen bir hizmet olup, Mavi Takım & Kırmızı Takım Siber Güvenlik Ürünlerimiz ve müşterimizin kendi ortamındaki kurumsal güvenlik & izleme & analiz çözümleri ile entegre olarak;

  • Kırmızı Takım Siber Güvenlik Çözümleri ile kurum içinden ve dışından, senaryo bazlı, gelişmiş karmaşık atak simülasyon testleri sürekli yapılarak, Mavi Takım Siber Güvenlik Çözümleri ile saldırı yüzeyi görünürlüğü arttırılır. Simülasyon ataklarının, mevcut güvenlik & izleme & analiz çözümleri ile tespit edilebilme ve engellenebilme başarısı skorlanır. İşletmenin siber güvenlik olgunluk seviyesini sürekli ölçeriz, iyileştirirme çalışmalarına destek veririz ve ve takip ederek yeniden test ederiz. CISO ekranlarından raporlayarak işletmenin siber güvenlik direncini yükseltmeye odaklanırız.
  • İşletme bünyesinde kullanılmakta olan mevcut güvenlik & analiz çözümleri ve mavi takım istihbarat çözümleri özelinde, geriye yönelik periyodik siber güvenlik health check çalışmaları yapılarak, dönemsel siber güvenlik risk raporları çıkartılır. Bu periyot içerisinde yaşanmış gerçek ataklarının ve simülasyon ataklarının incelemesi yapılarak, iyileştirme önerileri yapılır. Bir önceki HC’te yapılması önerilmiş iyileştirmelerin risk azaltma etkisine bakılır. İşletmenin genel siber olaylar ile mücadele başarısı, genel ve kırılımlı siber güvenlik olgunluk skorları takip edilir.
  • Mavi Takım Siber Güvenlik Çözümleri ile gerçek zamanlı ve geriye dönük istihbarat incelemesi yapılır. Kayıtlı şüpheli aktivitelerin, olası atakların ayak izlerinin ve semptomlarının incelemesi yapılarak ilgili siber atağın işletme geneline yayılmadan ve genel problem haline dönüşmeden atağın söndürülmesi ve mümkünse durdurulabilmesi için proaktif önlemlerin kurum içerisinde hızlıca alınmasını sağlayarak takibi yapılır.

Çözümlerimiz hakkında görüşmek isterseniz “OTD Bilişim” satış ekibi ile otd.salesgrp@onlineteknikdestek.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Bilgilerinizi Güncel Tutun

OTD Bilişim'in güncellenen bilgilendirmelerinden haberdar olmak olmak bülten aboneliği yapın.