Endüstriyel Çözüm Bilgilendirmesi

Günümüzün Güvenlik Tehditlerini Ortadan Kaldırmak için OT Ortamlarınızda Tam Görünürlüğü Nasıl Sağlayabilirsiniz

GTSB-Industrial-OTSolutionBrief110821 TR

Günümüzün Güvenlik Tehditlerini Ortadan Kaldırmak için OT Ortamlarınızda Tam Görünürlüğü Nasıl Sağlayabilirsiniz

Günümüzün endüstriyel ve kritik altyapı şirketleri yeni bir siber güvenlik gerçeği ile karşı karşıya. Modern OT ve BT ortamlarının yakınsaması ile birleştiğinde modern güvenlik tehditleri mimari zayıflıklara sebep olur, bu nedenle bu şirketler bu tehditleri ortadan kaldırmak için yeni düzenleyici gereklilikleri, standartları ve siber güvenlik çerçevelerini karşılamak için çalışır.

Buna yönelik kullanılan araçlar arasında tehdit tespit ve yanıt çözümlerinin yanı sıra varlık görünürlüğü, envanter ve yönetim yer alır. Sorun daha sonra bu araçların ağı düzgün şekilde haritalandırması ve güvenlik altına alması için paket görünürlüğünü sağlamak için ağ genelinde mimari bağlanabilirlik haline gelir.

Garland Technology, hepsi küçük ve metal formda sağlam faktörlerde olan tek yönlü data diyot TAP’lerin yanı sıra medya ve hız dönüştürme, çevresel ve sıcaklık bakımından dayanıklılık da dahil olmak üzere bu özel ortam- larla birlikte çalışacak özel network TAP’leri tasarlamak amacıyla OT müşterileri ve devlet kurumları ile yıllardır çalışmaktadır. Günümüzün güvenlik sorunlarına yanıt vermek için gerekli olan tam görünürlüğü sağlamak adına Endüstriyel Kontrol Sistemi (ICS) ekiplerinin eski ekipmanları ve dağıtılmış ağ sorunlarını ortadan kaldırmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

İçeriğin devamı görmek için tıklayınız..Katalog Başvurusu

Formu doldurduktan sonra indirme linkine aşağıda ulaşacaksınız.