İhtiyaç

Endüstri 4.0 Digital Dönüşüm sürecinde, “Kapalı – İzole Üretim Sistemleri” kavramlarından uzaklaşarak, endüstriyel internet ile akıllı üretim – akıllı fabrikalar devri başladı. Robotik ve otonom yapay zeka tabanlı üretim yapabilmek için OT network cihazları; IT networkünüzde bulunan ERP sistemlerine daha fazla ulaşma ihtiyacı duymakta, daha fazla sensor ve ara bağlantı ( akıllı switch – kablolama ) anlamına gelerek, TCP/IP seviyesinde Scada ve ERP sistemleri ile sürekli haberleşme ihtiyacı; veri toplamak, bakım amaçlı yada destek amaçlı uzaktan yönetim ve müdahele yapılabilmesi için bu cihazlara takılan IIoT ekipmanları üzerinden kablolu yada kablosuz OT seviye sistemlerine erişimler için IT & OT yakınsaması ihtiyacı bulunmaktadır.

Sektörler
Neden SCADAfence?
Kritik IT & OT Altyapınız için Siber Güvenlik Platformu
Müdahaleci olmayan Scadafence platformu, sürekli OT network izleme, OT varlık keşfi, OT network haberleşme haritası çıkartma, derinlemesine trafik paket analizi ve risk belirleme becerileri ve kullanıcı deneyimi sunarak OT ağının mutlak görünürlüğünü sağlar.
Üretim tesisinin sürekli korunabilmesi için Proaktif olmak
Üretim tesis network  modernizasyonu  ve tesis siber  güvenliğiniz için OT protokollerini tanıyan ve yorumlayan, BT ve OT arasında çevirmenlik yapacak proaktif bir platforma ihtiyaç var.
IEC 62443'e uyup uymadıklarını kontrol etmek için artık uzak sitelerinize günlerce seyahat etmek zorunda değilsiniz, bunu sizin için otomatik olarak ve uzaktan yapıyoruz.
Yüzlerce arızalı veya karantinaya alınmış IoT cihazıyla uğraşmanıza gerek yok, SCADAfence onları sizin için yönetiyor ve onarıyor.
Faydalar

Görünürlük ve Varlık Yönetimi

Risk Profili Oluşturma ve Proaktif Azaltmalar

Sürekli izleme

Kötü Amaçlı Tehditlerin Tespiti

Adli Tıp ve Müdahale

Kurumsal Yönetim Sistemleri ile Entegrasyon

SCADAfence Açıklama

SCADAfence, otomasyon, dijitalleşme ve bağlanabilirliği artırdıkça endüstriyel ağları korur. Sektöre Göre Çözümler ve Role Göre Çözümler üretir. Sektöre göre İmalat, Kritik Alltyapı, Bina Yönetim Sistemleri; Role Göre Çözümler ise BT ve Güvenlik, Opreasyonel Ekipler, Yöneticiler için çözümler şeklinde sıralanabilir. OT ağ bağlantısı, zorunlu bir iş gereksinimi haline geldi. Güvenlik zihniyetinde "Nasıl boşluk bırakabilirim veya nasıl izole edebilirim?" "Bağlıyken nasıl güvende kalabilirim?" SCADAfence Platformu, gelişmiş Endüstriyel IoT teknolojilerini benimseyen kuruluşlar için gerekli görünürlük ve güvenliği sağlamak için özel olarak oluşturulmuş, müdahaleci olmayan sürekli bir ağ izleme çözümüdür.

SCADAFENCE NETWORKÜMÜZE KATILIN

Yurtiçi ve Yurtdışı ICS/OT Güvenlik ve Tesis Modernizasyon Projeleriniz İçin

Bize Ulaşın

* Sektör:

* Soyisim:

*Şirket:

*Telefon:

*İsim:

*Kurumsal Mail:

*Göreviniz:

*Ülke :

*Bize Nasıl Ulaştınız?:

*Mesajınız: